WARSZTATY

 

Robienie na drutach czy wyplatanie ręczne to doskonały sposób na odstresowanie i trening uważności. Pomaga skupić myśli, oderwać się od rzeczywistości, zatopić w ciszy i spokoju. To metoda na relaks i medytację, a dodatkowo ogromna satysfakcja z bieżących efektów pracy rąk własnych.

Udowodniono, że robienie na drutach obniża tętno, ciśnienie krwi i poziom kortyzolu – szkodliwego hormonu stresu. Powtarzanie czynności jaką jest precyzyjne przerabianie oczek, skupienie i kontakt z naturalnym surowcem, jakim jest wełna, uczy uważności, pomaga zrelaksować się i odpocząć. Pracując w ten sposób odłączamy się od cyfrowej rzeczywistości i uwalniamy umysł od zbędnych bodźców. To także doskonały sposób na to, aby osiągnąć satysfakcję i zadowolenie, gdyż efekty pracy własnych rąk są natychmiastowe i namacalne. Robienie na drutach lub wyplatanie ręczne może być również ciekawą i oryginalną formą integracji i budowania relacji. Miła, pokojowa i niezakłócona czynnikami zewnętrznymi atmosfera sprzyja wzajemnej motywacji i wymianie doświadczeń. Czujemy się sprowokowani do nauki czegoś nowego, wszyscy mamy równe szanse i na bieżąco się wspieramy.

 
Zachęcam do podjęcia próby i nauki robienia na drutach metodą warsztatową.

 

Proponuję kilka wariantów warsztatów, zarówno dla firm, jak i grup prywatnych. Nie trzeba posiadać żadnych specjalnych umiejętności. Program jest zawsze przygotowywany indywidualnie i zależy od oczekiwań grupy, liczby uczestników oraz czasu, jaki możemy poświęcić na wspólną pracę. Możemy skupić się jedynie na technicznym i twórczym aspekcie i nauczyć podstaw robienia na drutach, ale szczerze zachęcam do wyjścia poza ten schemat i próby połączenia pracy twórczej rąk własnych z podstawowym treningiem uważności.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą organizacji warsztatów, zapraszam do kontaktu: info@woolbyann.com lub tel. 501081916.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.