O MNIE
Mam na imię Anna. Witam Cię w kolorowym świecie grubych splotów woolbyAnn. 
Nie jestem klasyczną dziewiarką dziergającą skarpetki z szarej, gryzącej wełny, lecz entuzjastką robienia na drutach w nowoczesnym wydaniu.  Z wykształcenia jestem specjalistą ds. komunikacji. Dużo podróżuję po świecie, skąd czerpię inspiracje. Pasjonuję się fotografią, dlatego sama fotografuję wszystkie produkty woolbyAnn. Gdy sytuacja tego wymaga bywam również webmasterem, graficzką, stylistką, charakteryzatorką i modelką w jednym, a więc mogę śmiało powiedzieć, że woolbyAnn to od A do Z ja:)
Wszystkie produkty, które znajdziesz na mojej stronie, wykonuję własnoręcznie, w większości na zamówienie. Mogę je modyfikować według Twoich potrzeb i upodobań, dlatego nie są dostępne od ręki. Dzierganie to czasochłonny proces, ale warto zaczekać... Wszystko co robię, powstaje z naturalnych włókien, przede wszystkim wełny, ale również alpaki i jedwabiu. Nie toleruję akrylu, dlatego w żadnym z produktów woolbyAnn nie znajdziesz sztucznych domieszek. Samodzielnie również przędę wełnę, dzięki czemu powstała z niej włóczka jest absolutnie niepowtarzalna. Z wiekiem coraz bardziej przekonuję się do twierdzenia, że czarny to nie kolor, dlatego moja wełna ma wyjątkowe, niesamowite kolory. I nie gryzie!
Na co dzień staram się odczarować mity związane z wełną i robieniem na drutach. Wspieram lokalne inicjatywy i ruch slowfashion. Uważam, że ręcznie wykonywane przedmioty mają w sobie odrobinę magii, gdyż każdy z nich jest inny. Prowadzę również szkolenia dla firm i osób prywatnych, podczas których staram się zarażać pasją rękodzielniczą. Łączę naukę robienia na drutach lub wyplatania ręcznego wełny z podstawami treningu uważności (mindfulness knitting).

Zachęcam do komentowania i śledzenia moich profili Instagram, Facebook i Pinterest, gdzie na bieżąco pokazuję moje prace. Na platformie www.etsy.com znajdziesz również pojedyncze, niepowtarzalne egzemplarze produktów woolbyAnn niedostępne w sklepie. 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.